KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15328216
nr 1532 8216
Erik Hallgren
(f. 1910)
Oljemålning, Erik Hallgren (f. 1910), Signerad, daterad a tergo -64. Olja på duk, bildmått: 54x65 cm, yttermått inklusive ram: 56x67 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 april 2023
kl 19:38:27
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr